O firmie

Nieruchomości do nasza pasja.


Instytut Nieruchomości tworzy zespół ekspertów i specjalistów rynku nieruchomości. W jego skład wchodzą pośrednicy w obrocie nieruchomościami, inspektorzy nadzoru, rzeczoznawcy, projektanci, kosztorysanci, audytorzy i administratorzy.

Instytut Nieruchomości oferuje profesjonalną usługę pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie lokali mieszkalnych, domów i działek, świadczymy również szereg usług dodatkowych w celu zwiększenia wartości nieruchomości lub też jej modernizację po jej nabyciu, w tym też wykonujemy wirtualne spacery 360 w nieruchomościach przeznaczonych do sprzedaży lub wynajęcia.

Ponadto oferujemy usługę zarządzania i administrowania deweloperskimi budynkami wspólnot mieszkaniowych oraz zarządzania najmem prywatnym długoterminowym lokali mieszkalnych i użytkowych.

Dla wspólnot mieszkaniowych kierujemy usługę wykonania projektów technicznych na remont budynków wielorodzinnych oraz podłączenia budynków do centralnego ogrzewania miejskiego i ciepłej wody użytkowej. Ponadto oferujemy wykonanie nadzorów budowlanych w zakresie kompleksowych remontów i modernizacji nieruchomości oraz przeglądy budowlane roczne i pięcioletnie. Świadczymy również usługi kompleksowego utrzymania czystości części wspólnych budynków wspólnot mieszkaniowych.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 59 722 0 722